Zobrazit kategorie

ASPIRIN 500MG obalené tablety 8

  • ASPIRIN 500MG obalené tablety 8 Léky na migrény a bolesti hlavy
Cena
48 Kč
Dostupnost zboží
(Skladem) 17.12.2018
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » benu.cz
Podobné zboží

Popis produktu z kategorie Léky na migrény a bolesti hlavy - ASPIRIN 500MG obalené tablety 8

Přípravek Aspirin 500 mg obalené tablety obsahuje kyselinu acetylsalicylovou. Kyselina acetylsalicylová je analgetikum (ulevuje od bolesti) a antipyretikum (snižuje horečku). Přípravek Aspirin 500 mg obalené tablety se používá k symptomatické léčbě horečky a/nebo mírné až středně silné bolesti, jako je bolest hlavy, chřipkový syndrom, bolest zubů nebo bolest svalů.... Zobrazit celý popis produktu >>>

U nás si vyberete levné Léky na migrény a bolesti hlavy. Produkt ASPIRIN 500MG obalené tablety 8 od e-shopu benu.cz koupíte za skvělou cenu 48 Kč.

Produkt můžete objednat v e-shopu benu.cz:

Nepřehlédněte


Připomínka

Máte nějaký nápad nebo nám něco chybí? Podělte se o to s námi. Děkujeme

Vaše poznámka
Váš email
Odeslat
Mallina